Рюкзак ТУР Роллтоп "Akuma"
Рюкзак ТУР Роллтоп "Akuma"
- Матеріал: Cordura 1000D (вологостійкий)
- Колір: чорний
- Фурнітура фастекс: YKK
- Підкладка: поліестер
- Спинка ергономічна з м'якою дихаючою вставкою.
- Дно посилено армованою ПВХ вставкою.
- Розмір: 50х30х17см.
Особливості:
- Відділ для ноутбука до 17 '' дюймів.
- Бічні кишені для води або дрібниць.
- Передня містка кишеня на блискавці.
- Велика кишеня на блискавці, в частині, що скручується.
- З боків стяжки на фастексах.
- Система MOLLE спереду рюкзака.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 17 см |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Тип | Городской |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Cordura 1000D |
| Производитель | ТУР |
| Колір | Різні кольори |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴









