Рюкзак Fjallraven Kanken Classic "Cream Pink"
Рюкзак Fjallraven Kanken Classic (топ-якість)
- Модель classic
- Рюкзак ТОП якості, є поспорт
- Фірмова фурнітура (блискавки, кнопки)
- Матеріал: Vinylon F 100% Vinylal
- Об'єм: 16 літрів
- Заміри: 35х28х11
- Вага: 300 г
- Довжина ручки 27 см
- Має кишеньку усередині великого відділення


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 35 см |
| Производитель | Fjallraven |
| Тип | Городской |
| Ширина | 28 см |
| Глубина | 11 см |
| Вес | 300 г |
| Объем | 16 л |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Vinylon F 100% |
| Пол | Унісекс |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴











