Рюкзак EASTPAK Padded Pak'r Black
Рюкзак EASTPAK Padded Pak'r Bushy
ОРИГІНАЛ (голограма, бірки присутні)
Модель: EastPak - PADDED PAK'R
Параметри: 40*30*18 см
Об'єм: 24 л
Передня кишеня: висота - 20 см, ширина - 23см, глибина - 4 см
Вага: 580 грамм
Застібка - zip-блискавка, подвійний бігунок.
▪️Корисні деталі: м'яка прошита спинка та ручки, велика передня кишеня.
Виробник: фабричний Китай
▪️Матеріал: кордура, нейлон, водовідштовхуючі властивості
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fjallraven |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 24 л |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 18 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Вес | 580 г |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Cordura |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴










