Месенджер Eastpak The One Black
Месенджер Eastpak The One
Характеристики:
Країна : Бангладеш
Матеріал: нейлон 100%, YKK фурнітура
Об'єм: 2.5
Заміри: 16х5.5х21см
Ремінець регулюється по довжині
Модель EK0007240081
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EastPak |
| Страна производитель | Бангладеш |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 3 |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 5.5 мм |
| Длина | 21 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Особенности | Регулируемый пояс |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Поліамід |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴











