Сумка Eastpak "Doggy Bag" Camo Camouflage
Сумка Eastpak "Doggy Bag"
Модель поясної сумки Eastpak DOGGY BAG 3л з поліаміду відрізняється своєю практичністю, легкістю і універсальністю. Можна експериментувати зі стилями, поєднаннями її з іншими аксесуарами і зі способами носіння. Регульованим ременем сумку можна зафіксувати не тільки на поясі, але ще і на талії, стегнах, на грудях і на плечі.
Має один основний відділ з двосторонньою блискавкою, в якому вистачить простору для розміщення, фотоапарата, телефону, міні-гаманця, окулярів та інших предметів. Додатково для більш дрібних предметів в конструкції аксесуара передбачений передній відділ і задній. У задньому найбезпечніше тримати гроші, платіжні картки та квитки.
Характеристики:
- Матеріал: поліамід з вставкою текстилю
- Розміри (ДхШхВ): 27х18х9см
- Обхват пояса регулюється до 140 см
- Об'єм: 3,0 л
- Вага: 0.16 кг
- Кольори: Black, Bush Khaki, Sailor Red
- Застібка: zip-блискавка, подвійний бігунок, пластикові кліпси
- Додатково: вузька шлейка, регулювання шлейок, потайна кишеня, регульований поясний ремінь, вологозахист
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EastPak |
| Страна производитель | Бангладеш |
| Количество отделений | 3 |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Хаки |
| Особенности | Регулируемый пояс |
| Длина | 27 см |
| Высота | 18 см |
| Толщина | 9 см |
| Объем | 3 л |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Поліамід |
- Цена: 900 ₴












