Месенджер тактичний BEZET Конвой 2.0 Olive
Месенджер тактичний BEZET Конвой 2.0
Склад: 100% поліестер
Розмір: 40см х 19 см х 11 см
Вага: 0,55 кг
- Тактичний мультифункціональний месенджер, виготовлений з тканини на водонепроникній мембрані, яка захистить Ваші речі від промокання;
- Містке основнення відділення, всередині якого багато кишень як на блискавці так і без, велкро панель для кріплення кобури, відділення для планшету тощо;
- Спереду розміщена подвійна накладна кишеня з системою molle (на яку можна розмістити аксесуари на кліпсі, карабіни) та липучка для шевронів з додатковим еластичним шнурком для кріплення важливих речей;
- Бокові частини та ручка також оснащені кількома кріпленнями molle;
- Півкільця по периметру для зміни положення ручки месенджера чи просто для розміщення аксесуарів;
- Якісна плетена ручка для зручності хвату;
- Регульована широка шлея дозволяє підлаштувати аксусуар під свої параметри;
- В основі додано отвір для зливу води (в умовах важких тактичних завдань);
- Використана міцна та якісна фурнітура;
- Даний аксесуар чудово підійде для тактичних завдань, активного спорту, відпочинку, тренувань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEZET |
| Страна производитель | Украина |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle |
| Цвет | Оливковый |
| Материал | Полиэстер |
| Вес | 0.55 кг |
| Количество лямок | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 19 см |
| Высота | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип застежки | Блискавка |
| Размер | Средний |
| Ручки | Так |
| Тип сумки | Мессенджер |
| Плечевой ремень | Так |
| Подкладка | Так |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество отделений | 4 |
- Цена: 999 ₴













