Рюкзак тактичний Soldier Піксель
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GD-5001-2
1 299 ₴
1 200 ₴
Показать оптовые цены- +380 (68) 089-56-85 Київстар
Рюкзак тактичний Soldier
-виробник Китай
-тактичний рюкзак на 50 літрів
-виготовлений з міцного поліестеру, а для захисту від вологи, кишені зсередини мають вінілове покриття
-рюкзак оснащений двома великими основними відділеннями
-всі кишені застібаються на міцні двосторонні застібки-блискавки з петлями, для полегшення обслуговування в рукавицях
-ззаду розташоване відділення на липучці для гідратаційного резервуара
-зі сторони спини знаходиться м'яка, профільована підкладка з піни EVA, покрита повітропроникною сіткою, яка забезпечує високий комфорт користування
-зручні, регульовані шлейки оснащені вертикальними стрічками для кріплення, по одному D-кільцю для кріплення додаткового спорядження, а також стегновим ременем з можливістю демонтажу
-з боків та знизу рюкзака знаходяться компресійні стропи з пряжками, для зручного пакування
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 50 л |
| Особенности | Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Цвет | Хаки |
| Материал | Полиэстер |
| Количество лямок | 2 |
| Узоры и принты | Пиксель |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Піксель |
- Цена: 1 200 ₴













