Тактичний каремат для сидіння складний MOLLE 20 (піддупник) Олива

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Ж5C Х (олива)
380 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 722-75-22
МТС- +380 (68) 089-56-85 Київстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Тактичний каремат для сидіння складний MOLLE 20 (піддупник)
Тактичний каремат для сидіння складний на дуже надійній системі MOLLE 20мм (піджопник)
Характеристика:
Матеріал: зносостійкий Оксфорд 600D (прорезинений);
Колір: олива, піксель, мультикам;
Розмір: 32x42x2,5 см; внутрішня вставка: 26х38 см.
Наповнювач всередині: ізолон 20 мм. матеріал, який не горить та не розлазиться.
Довжина стропи для кріплення на пояс: 120см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Изолон |
| Страна производитель | Украина |
| Тип коврика | Каремат |
| Материал | Oxford |
| Длина | 42 см |
| Ширина | 32 см |
| Толщина | 2.5 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Узоры и принты | Камуфляж |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Каремат-піддупник |
| Особенности | Водовідштовхуюча тканина, Прорезинений |
| Колір | Олива |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴




