Сумка бананка South Bart Factur black
Сумка бананка South Bart
Розміри:
Довжина - 30 см
Висота - 19 см
Глибина - 8 см
-Матеріал: еко-шкіра.
-Всередині: підкладка, кишеня на блискавці.
-Тип застібки: блискавка.
- Фірмове брендування.
- Ручка з регулятором, можна носити на поясі та через плече.
- Якісне пошиття, матеріал та фурнітура.
- Вмістка, але в той же час виглядає акуратно та компактно.
- Має 2 кишені на лицьовій стороні та 1 потайну кишеню всередині основного відділення.
Зробнено в Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Особенности | Регулируемый пояс |
| Высота | 19 см |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Производитель | South |
| Количество отделений | 3 |
| Толщина | 8 см |
| Цвет | Хаки |
| Длина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | South |
| Колір | Factur black |
Информация для заказа
- Цена: 710 ₴









