Месенджер тактичний BEZET Holster Black
Месенджер тактичний BEZET Holster
Тканина: 100% поліестер
Параметри: висота = 26 см, ширина = 19 см, глибина = 7 см.
- Місткий тактичний месенджер, виготовлений з якісної тканини на водонепроникній мембрані, яка забезпечить захист Ваших речей навіть при складних погодних умовах;
- Основне відділення застібається на блискавку. Всередині: кріплення для зброї (яке можна відкріпити), додатковий "запобіжник" для миттєвого відкриття месенджера, та кріплення з еластичної резинки для різних дрібниць;
- Спереду розміщені три додаткові кишені на блискавках для телефону, документів, гаманця, та інших важливих речей в швидкому доступі;
- Велика липучка на лицевій частині месенджера для розміщення шевронів;
- Додаткова прихована кишеня на задній частині сумки, що застібається на блискавку;
- На ручці-регуляторі об'єму невеличка кишенька для дрібниць;
- Міцний нейлоновий ремінь з регулятором об'єму;
- Використана лише якісна фурнітура;
- На кожному бігунку присутні масивні пулери для зручності при відкриванні/закриванні кишень;
- Підходить для повсякденного користування, подорожей, альпінізму, тактичних завдань тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEZET |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 5 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 7 мм |
| Длина | 26 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Мессенджер |
- Цена: 839 ₴













