Рюкзак тактичний BEZET Soldier камуфляжний
Рюкзак тактичний BEZET Soldier
Тканина: 100% поліестер
Параметри: висота = 48 см, ширина = 30 см, глибина = 18 см.
Об'єм рюкзака: 26 л
- Тактичний багатофункціональний рюкзак, виготовлений з водонепроникної та стійкої до розривів тканини Оксфорд 900D. Всередині - підклад з поліестеру;
- Містке основне відділення застібається на блискавку з двома масивними бігунками. Всередині: на одній стінці розміщено велику кишеню на резинці, на іншій - кишеню з блискавкою, яка зроблена з трикотажної сітки;
- На передній частині розміщено:
-накладну кишеню з системою MOLLE, всередині якої є кілька додаткових відділень для дрібних речей;
-невелика додаткова кишеня зверху з кріпленнями для карабінів та липучкою для розміщення шверонів;
- Обидві бокові кишені оснащені системою MOLLE та застібаються на блискавки. Всередині кишень - додаткові відділення з сітки (можна використовувати для пляшки з водою);
- Спинка та ручки рюкзака виготовленні у поєднанні з дихаючою та м'якою cіткою, що забезпечує терморегуляцію;
- На шлейках присутні півкільця та додатковий фастекс для кріплення в області грудей, що допомагає зняти частину навантаження зі спини;
- Об'єм рюкзака регулюється допоміжними фастексами з обох сторін;
- Підходить для повсякденного користування, подорожей, альпінізму, тактичних завдань тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEZET |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 26 л |
| Особенности | Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Цвет | Койот |
| Материал | Полиэстер |
| Количество лямок | 2 |
| Узоры и принты | Камуфляж |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Камуфляж мультикам |
- Цена: 1 845 ₴













