Рюкзак тактичний BEZET Black
Рюкзак тактичний BEZET
Розмір: 55 х 35 х 15 см
Склад: 100% поліестер
- Великий багатофункціональний рюкзак, створений для тактичних завдань, активного спорту, відпочинку, походів тощо. Виготовлений з міцної водонепроникної тактичної тканини, яка запобігає промоканню та пошкодженню рюкзака при частому використанні;
- Містке основне відділення відкривається/закривається блискавкою, всередині:
- На одній стінці розміщено потаємну кишеню на замку та прорізну кишеню для документів, гаманця тощо;
- На протилежній стінці - кишеня з кріпленням та м'якими стінками для ноутбука чи інших бережливих речей. Також присутні кілька відсіків для різних дрібниць;
- Справа розміщена додаткова кишеня для павербанку з шнуром та виходом USB, завдяки чому Ваші руки будуть вільні під час заряджання пристроїв;
- Спереду рюкзака розміщено кілька функціональних кишень:
- Кишеня зверху на замку з кріпленням для брелків/карабінів;
- Містка кишеня посередині з системою molle;
- Термокишеня з системою molle, що дозволяє зберігати температуру напою/продукту на кілька годин;
- Ліва бокова кишеня створена для пляшки з водою;
- Права бокова кишеня створена для важливих речей, що мають бути у швидкому доступі, присутній кодовий замок та декілька відсіків для речей;
- Всі кишені рюкзака застібаються на блискавки. Для зручності, на всіх бігунках розміщені пуллери;
- Рюкзак стягується та збільшується по об'єму завдяки ременям з фіксаторами;
- М'які шлейки рюкзака запобігають натиранню. Присутній фіксатор для зони грудей;
- Міцна спинка рюкзака з м'якими ортопедичними вставками для зняття частини навантаження зі спини. Присутній ремінь для фіксації рюкзака на валізі та кишеня на блискавці для цінних речей;
- В комплекті з рюкзаком є рейнкавер;
- Фірмовий шеврон BEZET на шлейці рюкзака та спереду на кишені.



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEZET |
| Страна производитель | Украина |
| Особенности | Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Количество лямок | 2 |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Чорний |
- Цена: 3 995 ₴













