Сумка через плече тактична TUR Multicam
Сумка через плече тактична TUR
Призначення:
Сумка призначена для носіння через плече. Використовується для перенесення різноманітних речей особистого характеру.
Особливості:
* 3 відділеня з зовнішнім доступом
* Відділення для документів на задній стінці виробу
* 2 містких внутрішні кишені в основному відділенні
* Внутрішня кишеня у другому за розміром відділенні
* Ручка для носіння
* Пом'ягшена задня стінка виробу
* Панель з резинкою та велкро для кріплення речей зверху сумки
* Велкро-панель попереду для кріплення патчів
* Стропи MOLLE для кріплення додаткових підсумків та предметів
* Загальний об'єм: 4 л
* ДxШхВ: 16 x 10-15 x 25 см
* Довжина плечевого ременя: 67-125 см
* Ширина ременя: 5 см
Матеріали:
* Подвійний шар тканин Oxford 600 den PU та Oxford 88 гр/м
* Армована, капронова нитка
* Поліамідна стропа
* Застібка фастекс, карабін та напівкільця з поліаміду
Виробник: TM TUR Tactical, Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TUR |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 4 л |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle |
| Цвет | Койот |
| Материал | Оксфорд |
| Количество лямок | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 26 см |
| Ширина | 23 см |
| Высота | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип застежки | Блискавка |
| Размер | Средний |
| Ручки | Так |
| Тип сумки | Мессенджер |
| Плечевой ремень | Так |
| Подкладка | Так |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество отделений | 4 |
| Колір | Мультикам |
- Цена: 890 ₴











