Поясна сумка Бананка South cube Factur black
Поясна сумка Бананка South cube
Розміри:
Довжина - 25см
Ширина - 15 см
Глибина - 6 см
-Матеріал: еко-шкіра.
-Всередині: підкладка, кишеня на блискавці.
-Тип застібки: блискавка.
- Фірмове брендування.
- Ручка з регулятором, можна носити на поясі та через плече.
- Якісне пошиття, матеріал та фурнітура.
- Вмістка, але в той же час виглядає акуратно та компактно.
- Має 1 кишеню на лицьовій стороні та кишеню всередині основного відділення + відділення з сіточки
- Made in Ukraine
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | South |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Экокожа |
| Количество отделений | 2 |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Длина | 25 см |
| Высота | 15 см |
| Толщина | 6 см |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | South |
| Особенности | Довжина ремінця регулюється |
| Колір | Factur black |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴












