Тактичний рюкзак 'FIELD' Піксель коричневий із світло-зеленим
- В наличии
- Код: RO-5005-4
2 599 ₴
2 399 ₴
- +380 (68) 089-56-85 Київстар
Тактичний рюкзак 'FIELD'
- Кольори: Камуфляж бежевий; Камуфляж зелений; Мультикам.
- Матеріал: Cordura
- є одне велике основне відділення;
- два додаткових відділення спереду;
- чотири бокові відділення, по два з кожної сторони;
- І ще додаткова невелика кишеня зверху;
- бокові та відділення спереду на змійці призначені для дрібних речей, до яких потрібен швидкий доступ;
- лямки можна легко налаштувати під себе за допомогою системи затяжок;
Габарити:
- Висота – 75 см
- Ширина - 55 см (від кишені до кишені)
- Глибина – 40 см
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Оксфорд |
| Узоры и принты | Камуфляж |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество лямок | 2 |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 см |
| Ширина | 40 см |
| Длина | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Піксель коричневий із світло-зеленим |
- Цена: 2 399 ₴













