Месенджер тактичний South Tactic 2.0
Месенджер тактичний South Tactic 2.0
Розміри:
Висота: 26 см
Ширина: 23 см
Глибина: 10 см
- Тактична сумка-месенджер виготовлена з високотехнологічної тканини (оксфорду), всередині - легка водонепроникна підкладка з поліестеру
- Всередині з двома кишенями та додатковим отвором у дні для стікання води
- Велике основне відділення на блискавці
- Універсальна у використанні, можна носити на плечі, та через плече
- Ззаду є відділення прихованого носіння зброї
- Виготовлено в Україні



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | South |
| Страна производитель | Украина |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 26 см |
| Ширина | 23 см |
| Высота | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Оксфорд |
| Тип застежки | Блискавка |
| Размер | Средний |
| Ручки | Так |
| Тип сумки | Мессенджер |
| Плечевой ремень | Так |
| Подкладка | Так |
| Форма | Прямоугольная |
| Колір | Різні кольори |
| Количество отделений | 4 |
| Цвет | Камуфляж Пиксель |
| Количество лямок | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴













