Рюкзак тактичний Single Sword Tactical
Рюкзак тактичний Single Sword Tactical
-Основний матеріал: Oxford. 100% поліестер з водовідштовхувальним просоченням;
- Є одне велике основне відділення з кишенею-сіткою всередині;
- Друге основне відділення для ноутбука з додатковою кишенею-сіткою всередині;
- Спереду є ще 2 кишені на змійках
- ззаду є велика, майже на всю висоту рюкзака, кишеня-сітка на липучці;
- Основні відділення посилені механізмами фаст, які дозволяють краще закріпити вантаж у рюкзаку та дуже швидко відкриваються/закриваються/затягуються.
- Габарити: Высота: 50 см.
Ширина: 33 см.
Глубина: 30 см.
- Об'єм: 50 літрів

| Основные | |
|---|---|
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Черный |
| Количество лямок | 2 |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 см |
| Ширина | 33 см |
| Длина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Чорний |
- Цена: 1 800 ₴












