Рюкзак тактичний 9.11 36-55L
Рюкзак тактичний 36-55L
▪️ Місткість : 36-55L (знизу відділення, яке можна згорнути\розгорнути і поглибити об'єм)
▪️ Матеріал : тканина Оксфорд 600, водонепроникний матеріал. Підкладка з водонепроникного поліестеру.
Металева застібка.
Характеристика: водонепронекний, зносостійкий, кишеня для комп'ютера.
Розмір: 50*36*25 см
Вага: 1,06 кг.
Виробник - Китай.
- Оснащений стрічками Mollе (система MOLLE)
- Регульовані подвійні плечові ремені.
▪️ Одна ручка зверху для перенесення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 36 л |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Оксфорд |
| Узоры и принты | Камуфляж |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество лямок | 2 |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 36 см |
| Длина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Кольори |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴













