Рюкзак тактичний Домінатор 2.0 50LT
Рюкзак тактичний Домінатор 2.0
- Основний матеріал: Oxford. 100% поліестер з водовідштовхувальним просоченням;
- Є одне велике основне відділення; одне відділення середнє за розміром, 4 невеликі відділення;
- друге середнє відділення підійде для ноутбука, наприклад;
- бічні та відділення спереду на змійці призначені для дрібних речей, до яких потрібен швидкий доступ;
- лямки можна легко налаштувати під себе за допомогою системи затяжок;
- на відділеннях спереду та з боків зроблені прошиті петлі, за які можна чіпляти різний інструмент;
- Основні відділення посилені механізмами фаст, які дозволяють дуже швидко закріпити вантаж у рюкзаку вздовж та впоперек.
- Габарити: В 50см /Ш 45 см /Г 35 см
- Об'єм: 50л
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 50 л |
| Материал | Оксфорд |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество лямок | 2 |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 см |
| Ширина | 45 см |
| Длина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Кольори |
- Цена: 1 750 ₴













