Рюкзак тактичний 9.11 90LT
Рюкзак тактичний 9.11 90LT
- Тактичний військовий рюкзак
- Матеріал: Oxford
- Якісна фурнітура
- Розмір: 99x44x22 см
- Ємність: 90л
- Водонепроникний
- Оснащений стрічками Molly
- Регульовані плечові ремені
- Одна ручка зверху для перенесення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 90 л |
| Материал | Оксфорд |
| Узоры и принты | Пиксель |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество лямок | 2 |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 22 см |
| Ширина | 44 см |
| Длина | 99 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴








