Тактична сумка Sling Messenger
Тактична сумка Sling Messenger
Повний опис:
- Месенджер виготовлений з високотехнологічної тканини, що оснащена шаром водонепроникної мембрани всередині;
- Матеріал: Поліестер 600D;
- Розмір: 18*13*28см;
- Об'єм 3 літри
- Сумка має 4 відділення, три відділення на блискавку та одне на кнопку (одне велике відділення на змійці зверху + відділення-кишеня на змійці + маленька кишеня спереду на змійці);
- В основному відділенні є дві додаткові кишені, одна з них застібається на липучку.
- Стиль мілітарі.
- Ремінь регулюється за довжиною.
- Ергономічний дизайн.
- Це, по суті, маленький рюкзак, здатний вмістити досить відчутний обсяг дрібних речей у поїздці чи подорожі.



| Основные | |
|---|---|
| Объем | 3 л |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Оливковый |
| Количество лямок | 1 |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 13 см |
| Ширина | 18 см |
| Длина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип застежки | Блискавка, кнопка |
| Размер | Средний |
| Ручки | Так |
| Тип сумки | Мессенджер |
| Плечевой ремень | Так |
| Подкладка | Так |
| Форма | Прямоугольная |
| Колір | Різні кольори |
| Количество отделений | 4 |
- Цена: 899 ₴












