Рюкзак Fjallraven Kanken Classic "Totem"
Рюкзак Fjallraven Kanken Classic
- Модель classic
- Рюкзак ТОП якості, є книжечка
- Фірмова фурнітура (блискавки, кнопки)
- Матеріал: Vinylon F 100% Vinylal
- Об'єм: 16 літрів
- Заміри: 35х28х11
- Вага: 300 г
- Довжина ручки 27 см
- Має кишеньку усередині великого відділення


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fjallraven |
| Цвет | Красный |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Детская |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 16 л |
| Глубина | 11 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Вес | 300 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴







