Рюкзак тактичний Варіор 36LT Вудланд
Рюкзак тактичний Варіор
Сучасна модель з легкою модульною системою.
- Водостійкий шар ПВХ
- Якісні двосторонні блискавки
- Два великих основних відділи на блискавках.
- Спереду розташовані дві додаткові кишені на блискавці.
- Ортопедичні вставки та перфорація з боку спини.
- Ємність: 36 л
- Розміри великих відділень: 48* 30*15 см
- Розміри передніх додаткових кишень: 42* 25*8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 36 л |
| Материал | Кордура |
| Цвет | Оливковый |
| Количество лямок | 2 |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка, Лямки анатомической формы |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 см |
| Ширина | 30 см |
| Длина | 48 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Кольори | Вудланд |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴












