Рюкзак тактичний Кордора Big Khaki 85LT
Рюкзак тактичний Кордора
Великий тактичний водонепроникний рюкзак, з міцного матеріалу і кількома кишенями, з можливістю регулювання лямок.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- розмір: 69х32х15 см
- об'єм: всього рюкзака 85 літрів,
- матеріал: CORDURA – якісне щільне нейлонові волокно, що має особливу будову тканини, водовідштовхувальне просочення і поліуретанове покриття.
- Рюкзак має 2 бічні кишені, 2 кишені спереду, одну невеличку кишеню зверху. Всередині одне велике відділення та одина кишеня на блискавці.
- Всередині по всій висоті рюкзака вшиті 2 залізних пластини, за рахунок яких рюкзак надійно тримає форму.
- Внутрішній основний відділ захищенний нейлоновою водонепроникною тканиною, що стягується та надійно фіксується.


| Основные | |
|---|---|
| Объем | 85 л |
| Материал | Кордура |
| Цвет | Оливковый |
| Количество лямок | 2 |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 см |
| Ширина | 32 см |
| Длина | 69 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
- Цена: 3 000 ₴













