Сумка месенджер BEZET Shooter Messenger Khaki
Сумка месенджер BEZET Shooter Messenger
Повний опис:
- Месенджер виготовлений з високотехнологічної тканини, що оснащена шаром водонепроникної мембрани всередині;
- Основне відділення застібається на блискавку, присутнє кріплення для зброї (яке можна відкріпити) та додатковий "запобіжник" для миттєвого відкриття месенджера;
- Спереду розміщена потаємна кишеня на блискавці, оснащена зверху додатковими функціональними відсіками;
- Спинка месенджера м'яка, що робить користування більш зручним;
- Додаткова містка кишеня на задній частині сумки;
- На ручці-регуляторі об'єму присутня невеличка кишенька для дрібниць;
- Використана лише якісна фурнітура;
- Підходить як для повсякденного користування, так і в якості тактичного аксесуару.
- Виготовлено в Україні
Висота - 24 см,
Ширина - 18 см,
Глибина - 5 см.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEZET |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Хаки |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Высота | 5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Водонепроникна мембрана |
| Тип застежки | Блискавка |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Плечевой ремень | Так |
| Подкладка | Так |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество отделений | 4 |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle |
| Количество лямок | 1 |
- Цена: 600 ₴













