Рюкзак тактичний Домінатор 30LT Мультикам
- Под заказ
- Код: POB-5010-5
Отправка с 13 июня 20261 850 ₴
+380 (95) 722-75-22
МТС- +380 (68) 089-56-85 Київстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Рюкзак тактичний Домінатор
- Рюкзак тактичний
- Параметри: 42* 23*20 см
- Ємність 30 літрів;
- Матеріал: поліестер 600D;
- Водостійкий шар ПВХ
- Якісні двосторонні блискавки
- Оснащений стрічками Molly;
- 2 камери, 2 кишені;
- Кишеня для систем гідратації
- Регульовані підтяжки з D-кільцями
- Міцні пластикові пряжки.
- Повністю регульовані контурні та м'які плечові лямки; Регульовані поясні та грудні ремені; Посилена ручка для перенесення


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Том.М |
| Объем | 30 л |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Оливковый |
| Количество лямок | 2 |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 23 см |
| Длина | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Мультикам |
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴












