Рюкзак тактичний Домінатор 30LT Чорний
Рюкзак тактичний Домінатор
- Рюкзак тактичний
- Параметри: 42* 23*20 см
- Ємність 30 літрів;
- Матеріал: поліестер 600D;
- Водостійкий шар ПВХ
- Якісні двосторонні блискавки
- Оснащений стрічками Molly;
- 2 камери, 2 кишені;
- Кишеня для систем гідратації
- Регульовані підтяжки з D-кільцями
- Міцні пластикові пряжки.
- Повністю регульовані контурні та м'які плечові лямки; Регульовані поясні та грудні ремені; Посилена ручка для перенесення


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Том.М |
| Объем | 30 л |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Количество лямок | 2 |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 23 см |
| Длина | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴












