Рюкзак тактичний АТАК 44LT Оливковий
Рюкзак тактичний АТАК
- Рюкзак тактичний
- Параметри: 50 х 36 х 26 см
- Ємність 44 літри;
- Матеріал: водонепроникний нейлон;
- Оснащений стрічками Molly;
- 2 камери, 2 кишені;
- Міцні пластикові пряжки.
- Повністю регульовані контурні та м'які плечові лямки; Регульовані поясні та грудні ремені; Посилена ручка для перенесення;
- Жорстка спинка - теплоізоляція.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Том.М |
| Объем | 44 л |
| Особенности | Грудная стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Боковая стяжка |
| Материал | Нейлон |
| Количество лямок | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 36 см |
| Высота | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Тактичний |
| Колір | Оливковий |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴













