Рюкзак міський Intruder Classic 2.0 Чорно білий Bunny
Рюкзак міський Intruder Classic 2.0
- Розміри: 45х27х16см;
- Матеріал 100% поліестер з високоякісним принтом;
- Пошиття і фурнітура високої якості;
- Стильний зовнішній вигляд, відмінно підходить для поїздок в місті і за його межами;
- У рюкзаку є одне велике просторе відділення з кишенею, в який поміститься невеликий ноутбук / нетбук;
- На лицьовій стороні є кишеня-сітка на змійці;
- М'які і зручні лямки для носіння за плечима + ручка для носіння в руці.
- Made in Ukraine


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Полиэстер |
| Глубина | 16 см |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Intruder |
| Колір | Чорно білий Bunny |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴










