Поясна сумка BEZET Dj black '20
Поясна сумка BEZET Dj black
- Розміри: 25 см х 12 см х 5 см
- Матеріал: шкірзам
- Поясна сумка зроблена з якісного шкірозамінника, з легкою підкладкою всередині;
- Невелика кишеня на блискавці спереду, і одна кишеня ззаду;
- Додаткова кишеня на блискавці всередині;
- Довжина ручки регулюється, зручна для носіння як на поясі, так і на плечі;
- Фірмова бирка BEZET на лицьовій частині сумки.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений | 3 |
| Длина | 25 см |
| Высота | 12 см |
| Толщина | 5 см |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Производитель | BEZET |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Довжина ручки регулюється |
| Материал | Шкірзамінник |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴








