Рюкзак Fjallraven Kanken Classic No. 2 "Royal Blue"
Рюкзак Fjallraven Kanken Classic No. 2 (топ-якість)
Рюкзак Fjallraven Kanken виготовлений з легкої тканини Vinylon F, стійкої до води і бруду. Розмір підійде для дітей і дорослих, які хочуть носити компактний рюкзак. Регульовані плечові ремені можна налаштувати під дитячу або дорослу спину. Основний відсік об'ємом 16 літрів застібається на подвійну блискавку. Всередині знаходиться ще одне відділення. Також є дві кишені з боків і передня кишеня на блискавці для самого необхідного. Культовий рюкзак Kanken, створений в 1970-і роки, щоб знизити навантаження на спини школярів і студентів, незмінно супроводжується двома ручками для перенесення. На додаток пропонується застібка на кнопку, щоб ручки не заважали під час подорожей і прогулянок.
Характеристики:
- Знімній пінополіуретановий килимок, зберігається у внутрішній задній кишені
- Дві шкіряні ручки зверху для перенесення
- Регульовані вузькі плечові ремені
- Світловідбиваючий логотип
- Рюкзак ТОП якості, є книжечка
- Фірмова фурнітура (блискавки, кнопки)
- Матеріал: Vinylon F 100% Vinylal
- Об'єм: 16 літрів
- Заміри: 35х28х11
- Вага: 550 г
- Довжина ручки 27 см
- Має кишеньку усередині великого відділення

| Основные | |
|---|---|
| Высота | 35 см |
| Производитель | Fjallraven |
| Ширина | 28 см |
| Глубина | 11 см |
| Объем | 16 л |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Vinylon F 100% |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Міський |
- Цена: 1 500 ₴








