Рюкзак Fjallraven Kanken Classic "Purple Rainbow"
Рюкзак Fjallraven Kanken Classic
Класичні рюкзаки Kånken виготовлені з матеріалу Vinylon F, тому його зносостійкість доведена часом.
Міцний захист від вологи. Тканини, використовувані в рюкзаках, зазвичай вимагають покриття, такого як поліуретан (PU) або силікон, для забезпечення водостійкості. Винилоновое (Vinylon) волокно, в свою чергу, веде себе як натуральний матеріал, адже при намоканні волокна тканини розбухають і ущільнюють плетіння, що перешкоджає проникненню вологи і дозволяє обходитися без синтетичних просочень. Це, в поєднанні з його чудовою довговічністю, є однією з причин, за якими Vinylon F став використовуватися в Kånken з кінця 1970-х років.
- виготовлений з міцної та легкої тканини Vinylon-F: 100% vinylal
- стійкий до води і бруду
- легка упаковка і розпаковування
- дві бічні кишені
- передня кишеня з застібкою-блискавкою
- міцні ручки зверху
- вузькі, еластичні плечові ремені
- карематна пінка для сидіння
- світо відбиваючий брендовий логотип на передній панелі
- Фірмова фурнітура (блискавки, кнопки)
- Об'єм: 16 літрів
- Заміри: 38х27х13 см
- Вага: 300 г
- Має кишеньку усередині великого відділення.
- В основний відсік Kånken відмінно поміщаються документи формату А4


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fjallraven |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 16 л |
| Глубина | 13 см |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 27 см |
| Вес | 300 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Vinylon F 100% |
- Цена: 1 150 ₴








